Česká národopisná společnost


Konference Textil v muzeu, Brno 12. a 13. 6. 2024

Ve dnech 12. a 13. června 2024 se uskuteční 20. ročník konference Textil muzeu, jež v letošním roce ponese podtitul Obuv a oděvní doplňky z usní v perspektivě dějin módy. Místem jejího konání bude Moravské zemské muzeum - Dietrichtštejnský palác na Zelném trhu.

 

Zájemci o prezentaci příspěvků formou referátů nebo posterových prezentací mohou svůj záměr konzultovat na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank" title="Odeslat e-mail na adresu <a href="/ mailto:pmertova="" mzm="" cz="">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Detailní informace k cíli konference a jejím harmonogramu jsou zveřejněny na adrese: https://mzm.cz/konference , kde je možné sledovat novinky z příprav konference. 

Zde také naleznete interaktivní přihlašovací formulář. Po jeho vyplnění a odeslání přihlášky na adresu pořadateleje je příjem přihlášky potvrzen odesílateli. 

Další informace k organizaci konference lze konzultovat na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank" title="Odeslat e-mail na adresu <a href="/ mailto:ldufkova="" mzm="" cz="">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přečteno 146 krát


Česká národopisná společnost, z. s.
zapsaný spolek při Radě vědeckých společností České republiky Praha

Adresa:
Národní třída 3
117 20 PRAHA 1
Česká republika
IČO: 00444928

Bankovní spojení:
Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 117 21 Praha 1
Číslo účtu: 2300812413/2010
IBAN: CZ6120100000002300812413, SWIFT/BIC: FIOBCZPPXXX
E-mail: info@narodopisnaspolecnost.cz